درگاه ارتباط با مدانت

 
مدانت مجهز به کلیه درگاههای ارتباط با مشتریان عزیز است، نظیر: سیستم چت آنلاین، تلفن، وب سایت، فروشگاه اینترنتی، کانال های شبکه های اجتماعی، ایمیل، سامانه پیامکی دو طرفه، فرم های آنلاین موجود در سایت، سیستم پشتیبانی مشتریان ,.. که در هر حال شما را بی پاسخ نخواهد گذاشت. چرا که معتقدیم راز ارتباط، به ماندگاری آنست!
کانال ویدیویی آپارات :

@MedaNet

اسکايپ:

@MedaNet

کانال تصویری اینستاگرام :

@MedaNet

توافقات ارایه خدمات

ساعات کاری:
SLA خرابی مربوط به مشتریان عادی:
اولین پاسخ حداکثر 10 دقیقه بعد از ثبت درخواست- سپس بررسی مشکل حداقل 2 ساعت و رفع خرابی حداقل 8 ساعت خواهد بود. این SLA برای روزهای کاری است و درخواستهای ثبت شده مشتریان در خارج از این زمان به روز بعد موکول میگردد.
SLA خرابی مربوط به مشتریان خاص: بر اساس تاثیر و حساسیت کاروکسب آن سازمان و طبق توافق سطح خدمات با آنان در قرارداد فی مابین خواهد بود.
SLA تغییرات و درخواست خدمت برای هر دو مشتریان عادی و خاص پس از ارزیابی نیازمندی, برآورد زمانی صورت خواهد گرفت.
نکات مهم ویژه کلیه مشتریان:
۱- تمام خدمات پشتیبانی شرکت مدانت بصورت تیکتی است که با ورود به سامانه مدیریت خدمات مدانت قادر به ثبت و پیگیری و گفتگوی روی درخواست‌های خود می‌باشید.
۲-برای درخواست‌های خود عنوان و موضوع درست انتخاب نمایید.
۳- از تماس تلفنی برای یادآوری خودداری فرمایید. اگر نیاز به یادآوری بود هرگونه یادآوری را روی تیکت ثبت شده بصورت پاسخ یا یادداشت قید فرمایید.
۶- پیش از ثبت درخواست به سامانه پیت استاپ مدانت مراجعه فرمایید بسیاری از پرسش‌های مشابه قبلاً پاسخ داده شده:  بانک سوالات و پشتیبانی رایگان پیت استاپ مدانت.
۷- مقالات آموزش ITIL جهت افزایش سطح معلومات سرویس دسک و مدیریت فناوری اطلاعات را از لینک  آموزش های بیشتر  مطالعه فرمایید.
همچنین از طریق سایر درگاههای شبکه های اجتماعی لینکداین و فیس بوک و ... در نشانی های زیر با ما در ارتباط هستید:

error: ياد بگيريم از کپي کردن حذر کنيم×| مدانت