راه حل جامع مدیریت دسترسی ممتاز

Privileged Access Management


GET IN TOUCH

ManageEngine PAM360

کاهش ریسک‌های امنیتی و افزایش ارزش کسب‌وکار با PAM360

سوءاستفاده از امتیازات و دسترسی‌ها، امروزه یک تهدید بزرگ امنیت سایبری است که اغلب منجر به خسارات بی‌بازگشتی می‌شود و حتی می‌تواند کسب‌وکارها را فلج کند. همین نقض امنیتی، یکی از محبوب‌ترین روش‌های حمله در میان هکرها است، زیرا در صورت موفقیت‌آمیز بودن، به زیر ناف یک سازمان دسترسی خواهند یافت! هکرها با این دسترسی، بدون اینکه آلارم یا هشداری ایجاد کنند آن ضربه‌‌ی دلخواه و آسیب خود را خواهند زد. نرم‌افزار ManageEngine PAM360 با یک برنامه مدیریت دسترسی ممتاز (PAM یا Privileged Access Management ) قدرتمند تضمین می‌کند هیچ‌گونه دسترسی ممتاز به دارایی‌های حیاتی بدون مدیریت، بدون شناخت، بدون نظارت و بدون کنترل در لحظه، انجام نمی‌شود و همین مسئله سازمان‌ها را از این خطر رو به رشد جلوتر دور و البته توانمند می‌سازد. PAM360 یک راه‌حل جامع برای سازمان‌هایی است که به دنبال گنجاندن PAM در عملیات امنیتی کلی خود هستند. با قابلیت‌های یکپارچه‌سازی این ابزار، می‌توانید یک کنسول مرکزی بسازید که در آن بخش‌های مختلف سیستم مدیریت فناوری اطلاعات بتوانند برای ارتباط عمیق‌تر داده‌های دسترسی ممتاز و داده‌های شبکه کلی به یکدیگر متصل مشوند، و استنتاج‌های معنادار و راه‌حل‌های سریع‌تر را تسهیل می‌کند. 

بطور خلاصه، این ابزار، مدیریت، کنترل و نظارت دقیق دسترسی ریموت را بر روی منابع سازمانی شما مهیا می‌کند. منابعی نظیر: دیتابیس‌ها، سرورها، تجهیزات شبکه نظیر:‌سوییچ و روتر و…

بیشتر بدانید بهتر انتخاب می‌کنید ↗

محصول تحت‌وب، سریع و کاربرپسند با قابلیت‌های منحصر برای کنترل کامل مدیریت دسترسی ممتاز در سراسر شبکه همراه با ادغام با ابزارهای مدیریت خدمات، سیستم‌های تیکتنیگ و …

PAM360

خدمات مدانت در ارتباط با سرویس PAM360

مهمترین قابلیت‌های سرویس PAM360

بررسی مختصری از ویژگی‌ها و امکانات این سرویس محبوب و قدرتمند در کلاس جهانی

نظارت بر جلسه ممتاز ↗

نظارت بر فعالیت کاربر ممتاز با قابلیت‌های سایه‌زنی جلسه و دستیابی به کنترل دوگانه روی دسترسی ممتاز. جلسات را ضبط کنید و آنها را به عنوان فایل های ویدئویی بایگانی کنید تا از ممیزی های تحقیقاتی پشتیبانی کنید.

تجزیه و تحلیل رفتار کاربر ممتاز ↗

از قابلیت‌های تشخیص ناهنجاری مبتنی بر هوش مصنوعی و ML برای شناسایی فعالیت‌های ممتاز غیرعادی در یک نگاه استفاده کنید. کاربران ممتاز خود را از نظر فعالیت های بالقوه مضری که ممکن است بر کسب و کار تأثیر بگذارد، از نزدیک زیر نظر داشته باشید.

آگاهی از تمام رویدادها ↗

برای افزایش دید و آگاهی از موقعیت، داده‌های دسترسی ممتاز را با گزارش‌های رویداد نقطه پایانی یکپارچه کنید. نقاط کور حوادث امنیتی را از بین ببرید و با شواهد تایید کننده تصمیمات هوشمندانه بگیرید.

حسابرسی و انطباق ↗

همه رویدادهای مربوط به عملیات حساب ممتاز را به‌عنوان گزارش‌های غنی از زمینه ضبط کنید و آنها را به سرورهای SNMP خود ارسال کنید. با گزارش های داخلی برای دستورالعمل های ضروری، همیشه برای ممیزی انطباق آماده باشید.

گزارشگیری جامع ↗

بر اساس طیف وسیعی از گزارش‌های بصری و قابل زمان‌بندی در مورد دسترسی کاربر و داده‌های فعالیت، تصمیمات تجاری آگاهانه بگیرید. با ترکیب مجموعه‌های جزییات خاص از مسیرهای حسابرسی برای برآورده کردن الزامات امنیتی، گزارش‌های انتخابی خود را ایجاد کنید.

حفاظت از DevOps ↗

امنیت رمز عبور را در خط لوله DevOps خود ادغام کنید و از پلتفرم های یکپارچه سازی و تحویل مستمر خود در برابر حملات مبتنی بر اعتبار بدون به خطر انداختن کارایی مهندسی محافظت کنید.

یکپارچه‌سازی با سیستم‌های تکتینگ ↗

با استفاده از اعتبارسنجی شناسه بلیط، گردش کار تأیید دسترسی خود را برای حساب های دارای امتیاز تقویت کنید. بازیابی اعتبار را برای درخواست‌های خدماتی که فقط پس از تأیید وضعیت بلیط نیاز به دسترسی ممتاز دارند، مجاز کنید.

مدیریت کلیدهای SSH ↗

دستگاه های SSH را در شبکه خود کشف کنید و کلیدها را برشمارید. جفت های کلید SSH جدید را با یک کلیک در نقاط پایانی مرتبط ایجاد و استقرار دهید. سیاست های سختگیرانه ای را برای چرخش کلید دوره ای خودکار اجرا کنید.

پشتیبانی ↗

ارتباطات برنامه به برنامه خود را با API های امنی که نیاز به کدگذاری سخت اعتبارنامه را از بین می برد، پاکسازی کنید. درهای پشتی سرورهای مهم خود را ببندید و مهاجمان را دور نگه دارید.

Powerful 360 degree protection for the digital age.


۱

مدیریت خدمات

۲

مدیریت شبکه، سرور و برنامه یکپارچه

۳

تجزیه و تحلیل فناوری اطلاعات با قابلیت هوش مصنوعی

۴

مدیریت و امنیت یکپارچه نقطه پایانی

۵

راهکار یکپارچه SIEM با قابلیت DLP و CASB

۶

امنیت دسترسی ممتاز کامل

۷

مدیریت دسترسی برای اکوسیستم های ترکیبی

۸

نظارت بر عملکرد سرور و برنامه

error: ياد بگيريم از کپي کردن حذر کنيم×| مدانت