طراحي مدرن ترين وب سايت براي معرفي شما

با مدرن ترين وب سايت هاي مدانت در هويت مجازي خود انقلابي ايجاد کنيد
  • زومین مدانت
زومین مدانت

درباره طراحي وب سايت با زومین

امروزه نیاز به داشتن وب سایت برای معرفی خود، نمونه کارها، محصولات و کسب و کار به حدی لازم و ضروری است که اغلب ما آنرا نادیده می گیرم آن هم فقط به این دلیل که: "وب سایت، می خواهیم چکار!" با رشد میلیون ها صفحه وب در جهان و توسعه سریع تکنولوژی و ارتباطات، کسب و کارهای محلی دیگر سهمی در سطح شهر، کشور و یا جهان ندارند و به همان محل، محدود می شوند. پس اگر نگاهی فراتر به کسب و کار خود دارید به محله، دوستان و آشنایانتان بسنده نکنید! داشتن وب سایت، معرف پرستیژ کاری شما و معرفی کسب و کارتان به تمام کشور و یا جهان است که قادرید تا علاوه بر حفظ هویت رسمی، در جهت ایجاد و یا تقویت یک برند تجاری و یا شخصی بسیار موفق تر عمل کنید. البته عجله نکنید قبل از داشتن یک وب سایت اگه قرار نیست در وب سایت هیچ ارتباطی با بیننده، کاربر و یا مشتری برقرار کنید و یا بجز بار اول که سایت طراحی شده اطلاعات آن را هرگز به روز نکنید، همان بهتر است که وب سایت هم نداشته باشید! بنابراین شرط اول ارتباط با مشتری و رشد تجارت آنلاین شما، علاوه بر داشتن یک وب سایت خوب، وجود درگاه های ارتباط و پاسخگویی با مشتری است که مدانت در اختیار شما می گذارد. پیش تر، تعریفی وجود داشت بنام وب سایت ایستا، در جهان تغییرات، داشتن هر ایده ایستا محکوم به نابودی است! بنابراین شما همراه با تغییرات، باید تغییر کنید تا کسب و کار رو به رشدی داشته باشید؛ پس مفهوم وب سایت استاتیک یا ایستا قدیمی شده! در مقابل، ظهور وب سایت های پویا یا داینامیک سبب شده تا هر تجارت و هر شخصیتی سریعاً به اهمیت داشتن وب سایت پی ببرد. مدانت هم با استفاده از پلتفرم های جهانی منبع باز: اقدام به ارایه بسته کامل راهکار وب سایت پویا بنام زوُمین کرده است. زوُمین محصولی از کارگروه مهندسی مداوب است که در حقیقت بر پایه یکی از سیستم های منبع باز مدیریت محتوا نظیر Wordpress,Drupal,CakePHP است که به ترتیب بنام زومین کیک، زومین پال و زومین پرس و مطابق با نیاز مشتری از پلتفرم مخصوصی برای کار استفاده می شود و حرفه ای ترین وب سایت و یا وب اپلیکیشن را در اختیار شما قرار می دهد.سیستم های مدیریت محتوای محبوب نظیر دروپال و یا وردپرس سالیان سال است که حجم قابل توجهی از وب سایت های جهان را به خود اختصاص داده اند ضمن اینکه این پلتفرم ها دارای هسته قدرتمند و با تیم های برنامه نویسی چندصدهزار نفری در سراسر جهان است که همیشه آنرا به روز، ایمن و سریع ارایه می دهند.
چرخ را دوباره اختراع نمی کنیم اما چیزهایی خلاقانه می سازیم با همان چرخ!

هنر برند شما در یک وب سایت موفق است!

با بسته هاي آماده وب سايت هاي مدانت زودتر به مقصد خواسته هاي خود برسيد.

1- بسته آماده سيستم مديريت محتوا زومین راهکاری سریع برای اهداف برندینگ شماست نمونه وب سایت های طراحی شده

ویژگی طراحي وب سايت توسط مدانت

پشتيباني آنلاين

پشتيباني و آموزش آنلاين توسط کارشناسان مدانت

تضمين کيفيت طراحي

تضمين گرافيکي رنگ، نوشته، آيکن و ساير جزييات به شکلي مدرن

مستندهاي آموزشي

راهنماهاي ويديويي و مستندات آموزشي سرويس

سريعترين زمان طراحي

طراحي در حداکثر يکماه با کارگروهي مجرب

فروش اينترنتي

امکان اتصال به درگاه پرداخت آنلاين

آيا واقعاٌ به داشتن وب سايت نيازي هست!؟

45

میلیون کاربر اینترنتی در ایران

کاربران مجازي، مشتريان واقعي اند!

سيل کاربران شما را قطعاٌ در فکر فرو مي برد وقتي بدانيد چند ده ميليون کاربران آنلاين وقت خود را در اينترنت صرف مي کنند. اگر فقط يک درصد از سايت شما بازديد کنند، شما محصول و يا آثار خود را در ديد 4.5 ميليون مشتري به نمايش گذاشته ايد!

مشتري مجازي

15

هزار وب سایت ایرانی

تجارت جهاني شما وابسته به تجارت مجازي شماست!

نمي شود از انبوه گسترش اطلاعات فرار کرد. دنيا، دنياي تکنولوژي و مجازي است. سايت شما، شخصيت، فروشگاه و تجارت شماست آن هم در نسخه اي مجازي! این یعنی تجارت شما را بجای عرضه در یک خیابان به میلیون ها نفر ارایه می کنید.

تجارت جهاني

40

میلیون گوشی در دستان ایرانيان

در دست همه

به ازای هر 2 ایرانی یک گوشی هوشمند هست که از آن طریق وب سایت شما را ببینند. مهم نیست اهل چه صنفی هستید؛ مدانت برای شما وب سایتی می سازد که نیازهای شما را بطور کامل پوشش دهد بی آنکه وقت و هزینه اضافی از شما طلب کند. یکی از اهداف ما فروش بیشتر در کنار افزایش مشتری است.

همراه آنلاين

پرسش های رایج طراحي وب سايت

1چه عواملی تعیین کننده قیمت وب سایت میباشد؟
این مورد میتواند بستگی به عوامل زیادی باشد دقیقا مانند اینکه شما قرار است چه غذایی ، در کجا و با چه کیفیتی نوش جان کنید. در زیر مهمترین موارد را با توجه به سابقه فعالیت خود در این زمینه برای شما دسته بندی نمودیم که عبارتند از: 1 – بودجه ای که برای طراحی وب سایت در نظر گرفته اید 2 – گستردگی موضوعی که میخواهید برای آن وب سایت را طراحی نمایید 3 – وضعیت رقبای شما و گستردگی فعالیت آنها و اینکه آیا شما میخواهید با آنها وارد رقابت شوید یا خیر 4 – آینده نگری در این زمینه به طوریکه در آینده دوباره کاری صورت نگیرد 5 – تعیین مدت زمان انجام پروژه توسط خود شما 6 – نوع وب سایت درخواست شده .( برای اطلاعات بیشتر به مورد شماره 10 بروید)
2چرا باید وب سایت داشته باشیم؟
سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ..... شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند. بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد
3مدت زمان انجام وب سایت من چقدر خواهد بود؟
بطور معمول 2 هفته و بطور خاص جواب این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند
4چه میزان داشتن یک وب سایت میتواند در کسب کار من تاثیر داشته باشد؟
مروزه حتما برای خود شما هم پیش آمده است که در یک کارتی که توسط شخصی به شما داده میشود یا تبلیغی که در تلویزیون یا روزنامه میشوند به دنبال آدرس وب سایت میگردید که چنانچه اطلاعات بیشتر بخواهید را از آن وب سایت دنبال نمایید. در بسیاری از این تبلیغات فقط آدرس وب سایت داده شده است که همه معنای تبلیغ را به مخاطب منتقل مینماید.
5آیا زمانی که پروژه من تمام شود در آینده امکان پشتیبانی توسط شرکت شما وجود خواهد داشت؟
از هم اکنون متعهد میشویم چنانچه در هر زمانی وب سایت شما به لحاظ فنی دچار مشکل گردید بدون دریافت هیچگونه هزینه ای آن را در سریعترین زمان رفع نماییم. البته برای طراحی و افزودن امکانات بیشتر به سایت که به عنوان فازهای بعدی از آن یاد میشود باید قراردادی جداگانه منعقد گردد
6از چه تکنولوژیهایی برای طراحی پروژه ها استفاده میشود؟
1 – استفاده از زبان HTML5 2 – استفاده از زبان CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن 3 – استفاده از زبان PHP برای طراحی تمامی سایتهای داینامیک 4 – استفاده از دیتابیس MYSQL برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما 5 – استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw, Fireworks, InDesign و ... برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار 6 – استفاده از زبانهای Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری و ...
7آیا طراحان شرکت شما از بهترین تکنیکها و روش های طراحی روز دنیا آگاهی دارند و چگونه این معلومات را کسب مینمایند؟
به گفته مشتریانمان, این نکته رمز موفقیت ما میباشد. حتما همکاران ما حتی در مرحله بالاتر خود مدیریت شرکت مدانت باید از آخرین و بروزترین دانش وب و طراحی وب بهره مند باشند. مدیریت شرکت مدانت آقای احمدی , چندین سال تجربه تدریس طراحی وب سایت در کشور و موسسات آموزشی را در کارنامه خود دارد که این تجربه را با بحث فنی و عملیاتی ترکیب نموده و برای ارتقاء دانش گروه فنی در شرکت از آن استفاده مینماید.
8وب سایت داینامیک چیست؟
در نقطه مقابل سایتهای استاتیک وب سایتهای داینامیک توسط خود صاحب وب سایت قابل بروز رسانی میباشد. این بروز رسانی میتواند شامل اضافه نمودن صفحه – دیدن سفارشات و افزودن محصولات و صدها امکانات دیگر که خود شما میتوانید آن را انتخاب نمایید. به طور خلاصه در چنین وب سایتهایی بعد از زمان طراحی وب سایتتان تنها برای رفع مشکلات احتمالی و سفارش بخشهای دیگر با شرکت در تماس خواهید بود چراکه خودتان میتوانید تمامی کارها را به صورت آنلاین و تنها با داشتن اینترنت در هر نقطه ای از جهان با ورود به بخش اصطلاحا کنترل پنل یا حساب مدیریت مشاهده و تغییر بدهید. رتبه بسیار عالی و داشتن تعداد صفحات بسیار زیاد در فضای شبکه جهانی اینترنت میتواند از مهمترین مزیت چنین وب سایتهایی باشد.
9آیا وب سایتهای استاتیک هم طراحی می شود
این وب سایت ها منقضی شده و نیاز به به روز رسانی وب سایت ها توسط همه سبب شده تا مفهم ایستا به نوعی از بین برود
error: ياد بگيريم از کپي کردن حذر کنيم×| مدانت