حرفه اي ترين سيستم تحت وب آزمون آنلاين

حرفه ای ترین سیستم تحت وب آزمون آنلاین

مدانت درصدد است تا با ارائه کیفیتی برتر و در نظر گرفتن ویژگی های یک آزمون مطلوب دانش آموزان را به مرز مطلوبی از آمادگی برساند و با برنامه ریزی های انجام شده و حمایت شما اولیا گرامی و مدیریت محترم آموزشگاه ها و تجربه و تخصص آموزگاران عزیز، برای رسیدن به این اهداف تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

این سیستم با هدف برگزاری آزمون های آزمایشی تحت وب طراحی شده و عمده ترین هدف مدانت تسهیل در برگزاری آزمون های آزمایشی و تقویتی و آماده سازی دانشجویان یا دانش آموزان برای مراحل بالاتر است . به طور کلی اهداف به شرح ذیل می باشد:آشنایی با مهارت تست زدن – ارزیابی آموخته های یک ساله – آشنایی با نکات مهم واستفاده ازفن آوری و تکنولوژی های به روز در یاد گیری – مرور دروس وحل آزمونهای مختلف ومتوالی – کسب مهارت وتسلط به مطالب جهت ورود به مدارس نمونه وتیزهوشان و موفقیت در مسابقات علمی

مدانت در نظر دارد تا آزمونهای الکترونیکی را با اعلام قبلی و در تاریخ های مشخص برگزار نموده و مشابه سایر آزمونهای آزمایشی شرکت در آنها از دوجهت حائز اهمیت است نکته اول : ارزشیابی شخصی و مرور نمونه سوالات استاندارد که توسط کارشناسان وآموزگاران با تجربه تهیه شده است . نکته دوم : در این نوع آزمون ها دانش آموز می تواند سطح خود را با سایر رقبا و شرکت کنندگان مقایسه نماید. در پایان آزمون کارنامه الکترونیکی در اختیار دانش آموز قرار می گیرد.

برای تحقق اهداف بالا، گروه مدانت برنامه ریزی های خود را انجام داده ونیازمند همکاری وهمراهی شما عزیزان است ودر این راستا امکاناتی نظیر : کارنامه داوطلب با جزئیات کامل در هر آزمون – طبقه بندی آزمون ها با پارامترهای گوناگون نظیر رشته ، مقطع تحصیلی و مباحث درسی – مشاهده رتبه داوطلب به صورت آنلاین – طبقه بندی تست ها بر حسب مباحث وسطح سختی در سیستم گنجانده شده است. امیدواریم استفاده از این سیستم کمک سایانی به برگزاری راحت تر آزمونهای آزمایشی نموده وبه پویاتر وگسترده تر برگزار شدن آزمون ها بیانجامد.

error: ياد بگيريم از کپي کردن حذر کنيم×| مدانت