فروشگاه محصولات دانلود کازیو

همیشه یک کازیو روی میزتان هست!
کازیو، فروشگاه اینترنتی Kazio Online Shop
کازیو، یک ایده است! بستری امن برای راه اندازی تجارت آنلاین شما و فروش مستقیم و بی واسطه با مشتریان.
مهم نیست چه چیزی برای عرضه و فروش داشته باشید هر چیزی که مشتری خودش را داشته باشد کافیست!
ایده فروشگاه اینترنتی کازیو چندین سال است که بصورت عملیاتی اجرا شده. کازیو در حقیقت فروشگاه آنلاین شماست که مجهز به درگاه مستقیم بانک های طرح شتاب است و بر پلتفرم قدرتمند یک فروشگاه منبع باز در کلاس جهانی است و مدانت با توسعه آن شما را به پیاده سازی کسب و کار آنلاین دعوت می کند. شما با داشتن این فروشگاه قدرتمند قادرید تا بهترین خدمات فروش آنلاین را داشته باشید. همین ایده، توسط شرکت مدانت با دامنه www.Kazio.ir پیاده سازی شده که در فروش محصولات دانلودی فعال است و با شعار "همیشه یک کازیو روی میزتان هست" توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند این سیستم مشتریان بسیاری دارد و مدانت سعی دارد تا با معرفی کازیو بتواند قدرت این فروشگاه را به رُخ بکشد، جذابیت، سهولت، ایمن بودن و رابط کاربری زیبا به انضمام واکنش گرایی در هر دستگاهی، از جمله مهمترین معیارهای انتخاب این فروشگاه است.

ویژگی های این فروشگاه به اختصار شامل موارد ذیل است:
چند زبانه بودن ( امکان افزودن و استفاده بسیار سریع و آسان برای افزودن زبان های مختلف به فروشگاه)
سیستم مدیریت انبار و موجودی محصولات
دشبورد گزارشات مدیریتی آنلاین
سئوی قدرتمند و بسیار بالا
یک فروشگاه مدرن در کلاس جهانی
دارای رابط برنامه نویسی اتصال به نرم افزارها و سیستم های مالی سازمانی
هسته ایمن
کنترل سفارشات
مدیریت مشتریان
مدیریت دسترسی کاربری
مدیریت محصولات
سیستم مدیریت محتوای سریع
اتصال به درگاههای پرداخت آنلاین شبکه بانکی کشور
واکنش گرا
سفارشی سازی سریع
و دهها قابلیت جذاب دیگر...
حال سوال اینجاست فروشگاه داشته باشیم یا وب سایت!؟ کازیو یا زومین!؟
قطعاً می دانید که هر وب سایتی را می توان از طریق خرید و افزودن ماژول های فروشگاهی، قابلیت های فروشگاه را به آن اضافه کرد اما فراموش نکنید که وب سایت، تعریفی جدا از فروشگاه اینترنتی دارد. وب سایت ها معمولا در راستای وبلاگ نویسی و معرفی و مدیریت محتوای مبتنی بر مقاله و پست است تا ابزار مهندسی برای فروشگاه آنلاین!

در عوض فروشگاه، پلتفرمی دارد که مبتنی بر عرضه و تقاضاست و مبنای کار بر اساس سیستم فروش تکیه دارد هر چند اینجا نیز می توان با افزودن برخی ماژول ها به فروشگاه، قابلیت های وب سایت و وبلاگ نویسی را هم داشت! اما در نهایت توصیه اکید اینست که وب سایت ماهیت وب سایت دارد و فروشگاه اینترنتی ماهیت فروشگاه حتی اگر بتوان از قابلیت های همدیگر کپی برداری کرد!
البته این بدین معنا نیست که ترکیب این دو، امکانپذیر نباشد برعکس بسیاری از شرکت ها و افراد هم در این خصوص اقدام می کنند اما پیشنهاد مدانت اینست که اگر بیشتر فعالیت شما بر پایه فروش است از فروشگاه اینترنتی استفاده کنید و اگر سیستمی برای اطلاع رسانی و مدیریت پست و محتوای نوشتاری و تصویری و ویدیویی می خواهید از وب سایت استفاده گردد و اگر ناچار به انتخاب یک سیستم هستید و فعالیت شما بصورت 50% فروش و 50% اطلاع رسانی و ... هست هم می توانید آنها را باهم ادغام کنید!
error: ياد بگيريم از کپي کردن حذر کنيم×| مدانت