تازه های نسخه جدید سرویس دسک Manageengine servicedesk :

در اینجا سعی داریم تا همگام با تغییرات سرویس دسک، در خصوص ارایه اطلاع رسانی به موقع، شما را در جریان تازه های سرویس دسک بگذاریم لذا با این تغییرات و آشنایی شما با مشکلات و باگ های مرتفع شده، امیدواریم برای تصمیم گیری در خصوص مهاجرت به نسخه های جدید کمکی کرده باشیم با مدانت در این مبحث همراه باشید…


نسخه جدید سرویس دسک ۹٫۳ در ۱۵ فوریه ۲۰۱۷ منتشر شد.

SDF-48098 : صرفه جویی در وقت و تلاش برای ایجاد الگوهای پروژه هایی تکراری و دارای نقاط عطف، کارها، زیر کارها هستند.این گزینه همکنون در مسیر زیر در دسترس است:مدیریت سامانه/ مدیریت پروژه / الگوهای پروژه
SDF-63463: سفارشی سازی دشبورد برای هر نوع نیازمندی شما فراهم شده است. الان خیلی راحت قادر به تغییر اندازه، تغییر چیدمان ویجیت ها وو یا کادرهای گزارش آنلاین در دشبورد هستید. حتی می توانید تا تنظیمات امنیتی را تعریف کنید، بیفزایید، حذف کنید و یا مجدد به حالت قبل برگردانیدد بنابراین راهبر سرویس و یا ادمین، می تواند یک دشبورد خصوصی برای کارشناسان ایجاد کند که برای کارشناسان قابل رویت باشد و یا برای گروه خاصی از کاربران یک دشبورد اختصاصی به اشتراک بگذارد.
SDF-58820: عدم امکان حذف گروه های پشتیبانی! و بجای آن با غیرفعال کردن و یا در دسترس نبودن  گروههای کاری می توانید برای استفاده هایی آتی آنرا تنظیم کنید.
SDF-63691: اجرای اقدامات سفارشی از طریق فایل اسکریپت در فواصل زمانی، قابل برنامه ریزی است. این قابلیت، این امکان را به راهبر سرویسس می دهد تا برای تنظیم یک برنامه ریزی جدید اقدام و یا برنامه ریزی های موجود را ویرایش، حذف، فعالسازی و یا غیر فعال کند. این امکان همکنون درر برگه مدیریت سامانه/تنظیمات عمومی/ سفارشی سازی برنامه ریزی، در دسترس است.
SDF-6345فل کردن، ویک در شبکه، خواب زمستانی، خاموش کردن،، شروع چت و سیستم را مشاهده بدهید از ماشین های ویندوز از صفحه صفحه جزئیات و یا درخواست اطلاعات دستگاه اگر SDP با یکپارچه دسکتاپ مرکزی.
SDF-61108: گزینه ای برای ‘جستجو’ در تمام جعبه را انتخاب کنید در درخواست پاسخ به: ماژول.
SDF-63576: گزینه ای برای اضافه متغیر خرابی ‘در قالب های هشدار از طریق تغییر.
SDF-49499: گزینه ای برای مشاهده گزارش بر اساس پروژه در برگه گزارش ارائه شده است
———

اطلاعات بیشتر…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *